DOĞAL ELMA SİRKESİNİN FAYDALARI ...!!!


** Banyo yaptığınız suya 1 bardak elma sirkesi  eklerseniz vücudunuz toksinlerden arınacaktır.

** Sirke gözenekleri sıkılaştırır ve kirleri temizler. Elma sirkesi ve sade sodayı bir pamuğa damlatıp cildinize sürün ve yarım saat bekleyin mucizevi şekilde bebek gibi bir cilde sahip olduğunuzu göreceksiniz.

 ** Banyodan sonra koltukaltınıza ufak bir 1unmiktar sirke sürerseniz deodorant görevi görecektir. Ayrıca anti bakteriyel özelliği sayesinde kötü kokuyu da engeller. **Güneş yanıklarına iyi geldiği bilinen sirke, yanan bölgeleri soğutur. Islak bir beze bir miktar sirke döküp yanıklara hafifçe uygulayabilirsiniz. Ciddi yanıklarda mutlaka doktora başvurmak gerektiğini unutmayın.

5. Ayaklarınızın yumuşamasını ve kötü kokulardan arınmasını istiyorsanız ayaklarınızı yıkadığınız suya bir miktar sirke dökün ve 15 dakika bekletin.

6. Varis, eninde sonunda tüm kadınları etkileyen can sıkıcı bir durumdur. Bir miktar pamuğa sirke damlatın ve yatmadan önce varisli bölgeye uygulayın. Bu sayede tüm gün üzerine yük binen bacaklarımız dinlenecektir.

7. Şampuan ve diğer ürünler saçlarınızı zamanla soluklaştırır. Şampuanla saçlarınızı yıkadıktan sonra bir bardak ılık suya karıştırdığınız elma sirkesini saçlara uygulayın. 2 dakika bekletip durulayın.

8 . Uçuğunuz varsa sirke uygulayabilirsiniz. Sirke, uçukların kurumasını hızlandırır. Elbette kullanmadan önce doktorunuza danışın.

9. Bir kaşık sirke ve yarım bardak suyu karıştırıp gargara olarak kullanabilirsiniz. Kötü nefese neden olan bakterilere karşı etkili olacaktır.

10.Yattığınız yastığa damlatacağınız sirke boğazınıza muhteşem bir etki yapacaktır. Elma sirkesinin kokusu boğazınızı rahatlatırken gece boyunca daha az öksürmenizi sağlar. Yastığınıza birkaç damla elma suyu sirkesi damlatın ve tatlı bir uykuya dalmaya çalışın,

Tüm meyve sebze yeşilliklerinizi elma sirkeli suda bekletin bakteri tarım ilacı ne varsa akar gider saglıgınızı garantileyin,

Sabah aç karnına bir bardak suya bir kaşık elma sirkesi, limon, ve zeytin yagı için  temizlige içinizden başlayın,

Evinizi sildiginiz suya az biraz elma sirkesi koyun,  gerçek hijyeni ve huzuru bulun,

Camlarınızı elma sirkesi ve çok az kıremsiz şampuanla silin, kolaylıga tanık olun,

Bulaşık makinanıza deterjanla birlikte bir kaşık elma sirkesi  koyun, mücizeye tanık olun,

Çamaşır yumuşatıcısının içine az miktarda elma sirkesi katın,  farkı görün,

Saç kıreminize az bir miktar elma sirkesi koyun, ve şaşırmaya hazır olun,

Elma sirkesini evinizden asla eksik etmeyin!!!!!...

🤔😉😊

🐝💐🐞

EVDE ELMA SİRKESİ NASIL YAPILIR

3 Yorumlar

 1. Muhteşem bilgiler teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 2. Yeni yazıda doğal elma sirkesi nasıl yapılırı bekliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En Kısa sürede evde elma sirkesi nasıl yapılır konusunu paylaşacagım

   Sil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski