Ülkü Ocakları'nın Ege Üniversitesi sorumlusu olan Çakıroğlu 21 Şubat 2015 tarihinde meydana gelen bir bıçaklı kavga sonucu öldürülmüştür.

Fırat Yılmaz Çakıroğlu 1993 yılında doğdu. 

Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 

Tarih Bölümü'nde öğrenim gördü. 

Bunun aynı aynı okulda formasyon eğitimi aldı. 

Ülkü Ocakları'nın Ege Üniversitesi sorumlusu olan Çakıroğlu 21 Şubat 2015 tarihinde meydana gelen bir bıçaklı kavga sonucu öldürülmüştür. 

Cenazesi Pınarbaşı Mezarlığı’na defnedilmiştir.Sene 2010, kız kardeşimi birisi seviyormuş. Bilmiyorum tabi kim, sadece iri yarı boylu poslu ve boksör birisi olduğunu öğrendim annemden."Olsun, ben de boksörüm!" dedim kendi kendime. Öğrendim adını sonradan, Fırat Yılmaz Çakıroğlu'ymuş. O gün Beyza'yı ilk kez eve bırakacaktı.Duyar duymaz dolmuştan inecekleri yola koştum. Belimde emanet var tabi, laftan anlamazsa vuracağım. Kafama koydum çünkü.Neyse indiler dolmuştan, yanıma doğru geldiler. Boyu mu dersin, gülen yüzü mü dersin, korkusuz ve vakur yürüyüşü mü dersin.uzattı elini; "Ben Fırat, kardeşin buraya kadar bana emanetti, eve girene kadar sana emanet. Daha sonra ikiniz da Allah'a emanetsiniz."dedi. Ne diyebilirdim ki ben bu yiğit ADAM'a ? Ne söyleyebilirdim ki?


 / Şehit Fırat Çakıroğlu'nun sözlüsünün ağabeyi.


Mekanın cennet olsun FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU❤️

2 Yorumlar

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski